O kalendarzu

"Kalendarz Fasolki" powstał, ponieważ wiemy, że każdy uwielbia opowieści o sobie, nie tylko te z czasu, kiedy był kilkulatkiem, ale też te z okresu, kiedy jeszcze z drugiej strony brzuszka dawał o sobie znać kopniakami… Dlaczego więc nie notować najważniejszych momentów, aby po latach móc je sobie razem przypomnieć?

 

Takim pięknym pamiętnikiem, pełnym cudownych, wzruszających, a może czasem zabawnych wspomnień, może stać się "Kalendarz Fasolki". Formuła kalendarza zachęca do świadomego przeżywania macierzyństwa oraz łagodnie wspiera rodzącą się bliskość i miłość pomiędzy rodzicami a maluszkiem przed jego narodzinami.


W kalendarzu znajdziesz:

• unikatowe i uniwersalne kalendarium do indywidualnego kreowania, którego można zacząć używać w dowolnym momencie,

• informacje dotyczące rozwoju maluszka, tego co mu służy, a co nie, jego wagi i wymiarów,

• wieści nie tylko dla przyszłej mamy, ale też i oczekującego taty,

• porady dietetyczne podzielone na 3 trymestry,

• miejsca na fotografie i wydruki z USG,

• miejsca na własne notatki oraz „Opowieści rodziców”,

• przepiękne akwarele ilustrujące kontakt maluszka z rodzicami,

• tabele z aktualnymi badaniami w ciąży oraz skrótami z USG,

• tytuły inspirujących książek,

• przestrzeń do tworzenia własnego pamiętnika ciąży,

a przede wszystkim dobrą zabawę i inspirację:)

 

Przy tej okazji chciałabym z całego serca podziękować wspaniałym kobietom, za to, że zechciały wziąć udział w przygodzie tworzenia kalendarza oraz z radością dzieliły się swoim doświadczeniem, talentem i miłością.

 

Dziękuję :) !!!

Annie Kamińskiej - mojej serdecznej przyjaciółce, autorce niezwykłych, empatycznych i pełnych miłości tekstów, za nieocenioną współpracę redakcyjną, podzielenie się swoim talentem oraz wsparcie na każdym etapie powstawania kalendarza.


Dietetyk Małgorzacie Nowickiej - mojej przyjaciółce, ktora była pierwszą "położną" kalendarza, odbierającą z miłością i otwartością kolejne etapy prac nad całością. Śmiało mogę napisać, że jest jego "mamą chrzestną" i bez niej wiele rzeczy nie byłoby możliwych.


Dr med. Dominice Zalewskiej - której idea kalendarza na tyle się spodobała, że zgodziła się być jej konsultantem ginekologiczno-położniczym i z wielką cierpliwością akceptowała pełne medycznych szczegółów treści.


Kamili Stankiewicz - za namalowanie z sercem pięknych ilustracji do kaledarza.


Alicji Głowa - za wspaniały projekt graficzny i składanie naszych pomysłów w całość.


Teresie Ptak - za korektę.


Ogromnie dziękuję też wszystkim pozostałym, bez których nieformalnego wsparcia, ale bardzo dużego i nieocenionego, "Kalendarz Fasolki" nie ujrzałby światła dziennego. Z całego serca dziękuję: Martynie, Justynie, Lucynie, Karolinie, Barbarze, Remigiuszowi, Michałowi i Andrzejowi.

 

z miłością, Renata Rutkowska (pomysł i wydanie)

e-mail: biuro@kalendarz-fasolki.pl
Projekt&CMS: prosnet.pl

© 2011 Kalendarz fasolki: Wszelkie Prawa Zastrzeżone